O nas

Na rynku stron internetowych www oraz e-marketingu działamy od roku 2002, realizując w tym czasie setki małych oraz średnich projektów.

Od blisko 20 lat pracuję dla moich Klientów dostarczając strony internetowe dla ich organizacji. Nieustannie obserwuję ten jeden z bardziej dynamicznych rynków. Widzę jak na przestrzeni lat zmieniły się potrzeby oraz postrzeganie obecności w sieci. Dziś mimo historycznie nieporównywalnej łatwości w dostępności stron www, coraz więcej Klientów nie potrafi dokonać wyboru właściwego rozwiązania. Coraz częściej też nieprawidłowy wybór pociąga za sobą kosztowne konsekwencje. Zwłaszcza kiedy organizacja zaczyna się gwałtownie rozwijać, a wraz z jej rozwojem pojawiają się nowe nieprzewidziane potrzeby. Potrzeba zapewnienia ciągłości działania stron, ich elastyczności, dostosowanie do zmieniającego się otoczenia, gwarancja stałej opieki i administracji, a wreszcie konieczność redukcji kosztów IT stają się kluczowe.

W odpowiedzi na te zmiany powstał webios. Łączy on pełną elastyczność wyboru wyglądu strony i jej funkcjonalności wraz z abonamentowym modelem opieki, administracji oraz rozwoju znanym z dużo mniej elastycznych platform.

łukasz ordecha – CEO & Founder webios.pl

Doświadczenie zdobyte podczas pracy dla bardzo zróżnicowanych Klientów, w połączeniu z gwałtowną dynamiką zmian w branży IT nauczyło nas nieustannego dostosowywania oferty oraz sposobu realizacji zadań.

Dziś nasza oferta to rozwiązania, które z powodzeniem zaspokajają potrzeby zarówno dużych firm jak również najmniejszych jednoosobowych biznesów. Elastyczność oraz skalowalność, poprzedzone gruntownymi analizami prowadzonymi wspólnie z naszymi Klientami, pozwalają na wybór optymalnych rozwiązań.

webios.pl to unikalne w skali rynku połączenie produktów i usług w jeden kompleksowy system, dzięki któremu Twoja organizacja może posiadać własną stronę www, bez zmartwień o jej przyszłość, bezpieczeństwo i rozwój. Nie musisz posiadać wykwalifikowanej kadry IT oraz znać się na rozwiązaniach sieciowych. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści. Nasze usługi zaczynają się już na etapie doradztwa i obejmują przygotowanie wyglądu strony, kompleksowe uruchomienie strony internetowej, hosting, uruchomienie dodatkowych usług takich jak poczta email, wsparcie, aktualizacje i rozwój Twojego projektu.

Dostarczamy zarówno standardowe strony internetowe jak i dedykowane rozwiązania napisane bezpośredni pod Twoje potrzeby. Wraz z nimi otrzymujesz odpowiednią infrastrukturę w postaci sprawdzonego i odpowiednio dobranego oraz skalowalnego hostingu. Nieodłączną częścią każdej usługi jest nasze profesjonalne wsparcie w zakresie Twoich potrzeb.

Wszystko to otrzymujesz w atrakcyjnym całkowicie dostosowanym do Twoich potrzeb pakiecie abonamentowym. Dzięki temu Twoja inwestycja na start sprowadza się do minimum, a wszystkie koszta funkcjonowania w sieci rozkładasz w stałych miesięcznych lub kwartalnych płatnościach.