Możliwości

webios.pl to unikalne w skali rynku połączenie produktów i usług w jeden kompleksowy system, dzięki któremu Twoja organizacja może posiadać własną stronę www, bez zmartwień o jej przyszłość, bezpieczeństwo i rozwój. Nie musisz posiadać wykwalifikowanej kadry IT oraz znać się na rozwiązaniach sieciowych. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści. Nasze usługi zaczynają się już na etapie doradztwa i obejmują przygotowanie wyglądu strony, kompleksowe uruchomienie strony internetowej, hosting, uruchomienie dodatkowych usług takich jak poczta email, wsparcie, aktualizacje i rozwój Twojego projektu.

Indywidualne realizacje i dostosowanie

Elastyczność, bezpieczeństwo i rozwój

Wsparcie na każdym etapie rozwoju

Podstawowe cechy oraz funkcje usługi

Standardowe moduły strony internetowej

Dzięki naszym unikalnym rozwiązaniom otrzymujesz usługę charakterystyczną dla indywidualnych oraz dedykowanych realizacji połączoną z zaletami rozliczeń w modelu abonamentowym.

Dlaczego abonament ?

Dzięki abonamentowi całkowicie dostosowanemu do Twoich indywidualnych potrzeb nie pozostaniesz sam. Twoja strona oraz powiązane z nią usługi takie jak poczta, serwery ftp, itp znajdują się pod stałą opieką naszych specjalistów.

Składniki Twojej strony będą uaktualniane do najnowszych wersji i w razie potrzeby przeprowadzone zostaną odpowiednie prace aktualizacyjne dostosowujące parametry oprogramowania serwera.

Po dwóch czy trzech latach Twoja strona będzie nadal aktualna i dostosowana dzięki czemu unikniesz kosztownego procesu budowy nowej strony www.

Nie zapomnij też o tym, że w cenę abonamentu wliczone zostały również opłaty za utrzymanie Twojego serwera oraz opcjonalnie domeny.

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez właściciela platformy webios.pl firmę INFORD - Łukasz Ordecha z siedzibą w 55-050 Sobótka, Sulistrowice, ul. Krótka 1, NIP: 897-127-00-77 w celu kontaktowania się ze Mną w powyższej sprawie, zgodnie z polityką prywatności serwisu.