Jaką stronę mogę przygotować na WordPress’ie z Divi

Jaką stronę mogę przygotować na WordPress’ie z Divi

Divi w połączeniu z WordPressem może stać się naprawdę ciekawym narzędziem dla każdego kto chce poświęcić trochę czasu i samodzielnie przygotować Swoją własną stronę internetową. Sami twórcy szablonu Divi mówią o nim:

Najpopularniejszy motyw WordPress na świecie i najlepszy kreator stron WordPress

I nie da się ukryć że coś w tym jest…Najistotniejszą kwestią stanowiącą o sile Divi jest zaimplementowany w nim edytor wizualny Divi Builder. Za jego pomocą praktycznie każdy, nawet mało zaawansowany użytkownik jest wstanie samodzielnie przygotować wymyślony przez siebie layout strony internetowej. Może też skorzystać z setek wbudowanych gotowych układów, a sam zając się przygotowaniem treści.

I choć sam WordPress od wersji 5.0 dostarcza swój wbudowany edytor wizualny Gutenberg, Divi nadal umożliwia znacznie więcej. Divi przenosi WordPressa na zupełnie nowy poziom dzięki niesamowicie zaawansowanej technologii Visual Builder. Divi to coś więcej niż tylko motyw WordPress, to zupełnie nowa platforma do tworzenia stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPress znacznie bardziej rozbudowanym edytorem wizualnym. Cieszą się nią zarówno profesjonaliści, jak i nowicjusze, dając możliwość tworzenia spektakularnych projektów z zaskakującą łatwością i wydajnością.

Najważniejsze cechy Divi

Edytor – przeciągnij i upuść

Dodawaj, usuwaj i przenoś elementy w interfejsie witryny. Bez kodowania i bez mylących opcji zaplecza.

Prawdziwa edycja wizualna

Zaprojektuj swoją stronę w czasie rzeczywistym i natychmiast zobacz wyniki. Twórz i dostosowuj swoje strony za pomocą intuicyjnych kontrolek wizualnych.

Niestandardowe, własne style CSS

Programiści mogą łatwo łączyć wizualne elementy sterujące Divi z własnym niestandardowym kodem CSS. Interfejs Divi jest prosty, ale nie ograniczający.

Tworzenie responsywne

Budowanie pięknych responsywnych stron internetowych jest łatwe. Divi jest z natury responsywny, a także daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak Twoja witryna wygląda na urządzeniach mobilnych.

Bogactwo opcji projektowych

Ciesz się dziesiątkami unikalnych elementów strony i tysiącami opcji projektowania. Divi daje Ci pełną kontrolę nad projektowaniem Twojej witryny.

Wbudowana edycja tekstu

Po prostu kliknij i zacznij pisać! Edytowanie Twojej strony nigdy nie było tak łatwe. Szkicuj strony w interfejsie użytkownika i zobacz wyniki natychmiast podczas pisania.

Zapisz i zarządzaj swoimi projektami

Zapisuj i zarządzaj nieograniczoną liczbą niestandardowych projektów. Z łatwością używaj ich ponownie do szybkiego uruchamiania nowych stron. Twórz zaawansowane systemy projektowania i usprawnij przepływ pracy.

Globalne elementy i style

Zarządzaj całym projektem witryny, korzystając z elementów globalnych i ustawień projektu dla całej witryny. Divi to nie tylko kreator stron, to system projektowania stron internetowych.

Cofanie, ponawianie i poprawki

Divi działa jak nowoczesna aplikacja. Łatwo cofaj, ponawiaj i podróżuj przez całą historię edycji. Jeśli popełnisz błąd, Divi Cię ochroni.

Dla kogo WordPress z Divi

Freelancerzy

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych dla Twoich klientów jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Dzięki Divi możesz zbudować wszystko za pomocą jednej platformy, zamiast zarządzać dziesiątkami różnych motywów.

Agencje

Divi sprawia, że budowanie stron internetowych jest szybsze i bardziej wydajne. Usprawni proces projektowania i usprawni współpracę w zespole. Jest również niesamowicie przystępny cenowo. Twórz nieograniczone strony internetowe dla swoich klientów w ramach jednego członkostwa.

Mały biznes

Divi ułatwia budowanie stron internetowych. Początkującym i właścicielom witryn Divi daje swobodę realizacji własnych wizji. Każdy może wskoczyć do Divi dzięki edytorowi wizualnemu i setkom gotowych projektów.

Jak wiadomo nie ma rozwiązań idealnych i nawet te fantastyczne cechy Divi nie będą idealne do wszystkich projektów. Poniżej w tym krótkim tekście postaramy się przybliżyć nieco informacji do jakich zastosowań i kiedy WordPress wraz z Divi na pewno się sprawdzi.

Prosta strona firmowa dla małej i średniej firmy

WordPress z Divi może być dobrym rozwiązaniem dla właścicieli małych i średnich biznesów, którzy mają nieco wolnego czasu oraz zacięcia i zechcą poświęci go na przygotowanie swojej strony. Zaletą takiego rozwiązania będzie z pewnością ograniczenie kosztów produkcji strony internetowej.

Blog, vlog, itp

Chociaż sam WordPress został stworzony z myślą o publikacjach właśnie takich jak blogi i vlogi doinstalowanie Divi może przenieść jego twórcę na nieco inny poziom pozwalając na znacznie więcej zabawy, designu i przygody.

Designerska strona internetowa

WordPress z Divi może być naprawdę dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie piękny design. Divi od samego początku stara się aby jego komponenty wyglądały ładnie i estetycznie. Dzięki edytorowi wizualnemu oraz naprawdę licznym opcjom edycji i konfiguracji efekt końcowy może być naprawdę imponujący.

Prosty sklep internetowy

Wiele firm lub twórców posiada w swojej ofercie bardzo niewielką liczbę produktów. Nie potrzebują oni rozbudowanych platform e-commerce. Dzięki zastosowaniu WordPressa wraz z Divi i najpopularniejszym pluginem sklepu internetowego WooCommere każdy może stać się właścicielem zgrabnego i dobrze funkcjonującego sklepu internetowego.

Zobacz także