Home

Poznaj webios.pl

webios.pl to unikalne w skali rynku połączenie produktów i usług w jeden kompleksowy system, dzięki któremu Twoja organizacja może posiadać własną stronę www, bez zmartwień o jej przyszłość, bezpieczeństwo i rozwój. Nie musisz posiadać wykwalifikowanej kadry IT oraz znać się na rozwiązaniach sieciowych. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści. Nasze usługi zaczynają się już na etapie doradztwa i obejmują przygotowanie wyglądu strony, kompleksowe uruchomienie strony internetowej, hosting, uruchomienie dodatkowych usług takich jak poczta email, wsparcie, aktualizacje i rozwój Twojego projektu. Możesz także zamówić gotową i zainstalowaną stronę na WordPressie, które następnie samodzielnie wypełnisz swoimi materiałami. Za pomocą wbudowanych builderów dodasz tekst, zdjęcia, galerie, własne logo, formularze kontaktowe oraz wszystko to co niezbędna dla działania strony internetowej.
Dostarczamy zarówno standardowe strony internetowe jak i dedykowane rozwiązania napisane bezpośredni pod Twoje potrzeby. Wraz z nimi otrzymujesz odpowiednią infrastrukturę w postaci sprawdzonego i odpowiednio dobranego oraz skalowalnego hostingu. W każdej chwili możesz skorzystać z naszego darmowego lub płatnego wsparcia.

Wszystko to otrzymujesz w atrakcyjnym całkowicie dostosowanym do Twoich potrzeb pakiecie abonamentowym. Dzięki temu Twoja inwestycja na start sprowadza się do minimum, a wszystkie koszta funkcjonowania w sieci rozkładasz w stałych miesięcznych lub kwartalnych płatnościach.