Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu trwa uruchomienie standardowej usługi?

Czas uruchomienia usługi webios.pl zależny jest od wybranych opcji. Podstawowe elementy takie jak rejestracja lub konfiguracja domeny,uruchomienie serwera, poczty email realizowane są w ciągu 72h od dnia zamówienia usługi.
Uruchomienie strony internetowej w podstawowej konfiguracji może nastąpić nawet w terminie 5 dni roboczych. Zależne jest jednak od aktualnego natężania prac naszego zespołu. Podczas uruchamiania usługi Klient jest informowany na bieżąco o aktualnie dostępnych terminach

Posiadam już własną domenę czy to problem?

Jeżeli posiadasz już zakupioną domenę wystarczy że zmienisz jej ustawienia serwerów DNS. Oczywiście możesz ją również przenieść do nas. To darmowa i niezauważalna operacja. Dzięki temu będziesz miał wszystkie usługi w jednym miejscu oraz uzyskasz atrakcyjną cenę na odnowienie.

Posiadam już kupiony serwer czy mogę skorzystać z usług webios na tym serwerze?

Niestety nie. Ze względu na objęcie naszych usług gwarancją działania oraz zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa wszystkie usługi webios dostępne są tylko i wyłącznie w ramach naszych pakietów serwerowych. Pamiętaj że koszt serwera wliczony jest w cenę usługi.

Czy mogę uruchomić stronę internetową wg posiadanego projektu graficznego?

Oczywiście. To jedna z naszych unikalnych na rynku właściwości. Mimo licznych standaryzacji, wygląd Twojej strony może być całkowicie indywidualny. Możesz zlecić projekt Twojemu grafikowi, a my przygotujemy na jego podstawie stronę www.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez właściciela platformy webios.pl firmę INFORD - Łukasz Ordecha z siedzibą w 55-050 Sobótka, Sulistrowice, ul. Krótka 1, NIP: 897-127-00-77 w celu kontaktowania się ze Mną w powyższej sprawie, zgodnie z polityką prywatności serwisu.